اخبار ورزشیفوتبالفوتبال جهان

رئال مادرید به دنبال جذب لوکاکو

یک منبع خبری در اسپانیا ادعای عجیبی درباره برنامه نقل و انتقالات باشگاه رئال مادرید انجام داده است.
به گزارش پیشرو ورزش، سایت «فیچاخس» اسپانیا مدعی شد که روملو لوکاکو با پایان قرارداد قرضی‌اش با اینتر به چلسی بازخواهد گشت اما احتمالاً رئال مادرید برای جذب او از تیم انگلیسی اقدام خواهد کرد.

مهاجم بلژیکی از زمان بازگشتش به اینتر در تابستان سال ۲۰۲۲، روزهای چندان درخشانی را در این تیم سپری نکرده است. او مدت زیادی درگیر مصدومیت بود و پس از آن هم آن‌طور که انتظار می‌رفت به شرایط ایده‌آل برنگشته است. او ۱۸ بازی تیمش در تمامی رقابت‌ها را از دست داده و زمانی برگشت که اینتر به فکر سرمایه‌گذاری روی یک مهاجم جدید افتاده است.

طبق ادعای سایت اسپانیایی، باشگاه رئال مادرید به جذب لوکاکو از چلسی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای قرار دادن او در کنار کریم بنزما فکر می‌کند. فیچاخس نوشته است؛ کارلو آنچلوتی از طرفداران مهاجم بلژیکی است و با توجه به اینکه چلسی هم او را نمی‌ خواهد، انتقالش به مادرید چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

لوکاکو در تمامی رقابت‌های این فصل ۱۸ بازی انجام داده و در آنها ۵ گل به ثمر رسانده است.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا