اخبار ورزشیورزش های رزمیویژه‌های خبری

در جام‌جهانی ورزش‌های رزمی دانشجویان جهان، بدیعی برنز گرفت و مجیری طلایی شد

ملی پوشان ووشو کشورمان در مسابقات جهانی ورزش های رزمی دانشجویان با برتری مقابل حریفان خود صاحب مدال شدند.

به گزارش پیشرو ورزش، در ادامه مسابقات ووشو جام‌جهانی ورزش‌های رزمی دانشجویان جهان که از صبح روز گذشته (چهارشنبه) ۳۰ شهریورماه در ترکیه آغاز شده است؛ امروز (پنجشنبه) ۳۱ شهریورماه، طاها بدیعی در چانگ چوان مردان به مصاف حریفان رفت و موفق به کسب مدال برنز این پیکارها شد.

بر همین اساس طاها بدیعی در حالی با کسب نمره ۹.۱۵ به مقام سومی این مسابقات دست یافت که ادگار مارولو از اندونزی و نجم الدین اربکان از ترکیه به ترتیب با امتیازهای ۹.۵۵ و ۹.۱۷ به مقام‌های اول و دوم دست یافتند.

پیش از طاها بدیعی نیز، منیره پناهی نماینده تیم ملی دانشجویان کشورمان در بخش زنان در فرم چانگ چوان به مدال برنز دست یافته بود.

محمدعلی مجیری هم در فرم نن گوئن مردان با پیشی گرفتن از سایر رقبا و با امتیاز ۹.۳۰ صاحب مدال طلای این فرم شد و نخستین مدال طلای کاروان ۷ نفره (۳ ورزشکار تالو و ۴ سانداکار) کشورمان را در جام‌جهانی ورزش‌های رزمی دانشجویان جهان کسب کرد.

وای کالوین از مالزی با نمره ۹.۲۵ و ویاچسلوف از اوکراین با امتیاز ۹ به ترتیب دوم و سوم شدند.

پیش از مجیری نیز طاها بدیعی در فرم چانگ چوان مردان و منیره پناهی در فرم چانگ چوان زنان به مدال برنز دست یافته بودند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا