اخبار ورزشیفوتبال جهان

توافق کریستین اریکسن با منچستریونایتد

نشریه اتلتیک از توافق ستاره دانمارکی با منچستریونایتد خبر داد.

به گزارش پیشرو ورزش، دیوید اورنستاین، خبرنگار معتبر سایت اتلتیک انگلیس از توافق «کریستین اریکسن» با منچستریونایتد پرده برداشت.

اورنستاین نوشت: اریکسن با یونایتد به توافق شفاهی رسید. او که ۳۰ سال سن دارد با یونایتد بر سر انتقال ۳ ساله به توافق رسیده است.البته هنوز قرارداد امضا نشده و اریکسن باید تست‌های پزشکی باشگاه را تا پیش از امضای قرارداد تمام و کمال انجام دهد.

اریکسن که سال ۲۰۲۰ نقش بزرگی در قهرمانی اینترمیلان داشت، در اولین بازی یورو برای تیم ملی دانمارک، وسط بازی سکته قلبی کرد تا مجبور به خداحافظی از فوتبال شود.

زمستان پیش با مجوز پزشکان به دنیای فوتبال بازگشت و برای برنتفورد انگلیس بازی کرد. نمایش او به قدری خوب بود که تیم‌های تاتنهام و منچستریونایتد برای جذب او اقدام کردند که به نظر می‌رسد شیاطین سرخ در این کار موفق شدند.

تایرل مالاسیا دیگر خرید منچستریونایتد در تابستان کنونی بوده و شیاطین سرخ قصد دارند، دی یونگ را نیز به اردوی تیم خود اضافه کنند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا