اخبار ورزشیاسلایدر اصلیفوتبالفوتبال جهانویژه‌های خبری

افشاگری جدید نشریه اسپانیایی از پیکه

نشریه مادریدی در جدیدترین افشاگری این بار قرارداد کاپیتان بارسلونا را فاش کرد.

به گزارش پیشرو ورزش،  پس از افشای شرایطی که لئو مسی برای تمدید قراردادش با بارسلونا در سال ۲۰۲۰ تعیین کرده بود، روزنامه «ال موندو» اکنون قرارداد جرارد پیکه را فاش کرد که پس از تمدید آن در سال ۲۰۱۸، به پردرآمدترین مدافع میانی تبدیل شد.  او یک ماه پس از اینکه لئو مسی به پردرآمدترین ورزشکار تاریخ تبدیل شد، آن را امضا کرد.

نشریه مادریدی نوشت: جرارد پیکه مدافع میانی بارسا از بارتومئو رئیس وقت باشگاه خواست تا بیشتر از سرخیو راموس دستمزد داشته باشد و به پردرآمدترین مدافع میانی جهان تبدیل شود و در تمدید خود در سال ۲۰۱۸ درآمد سالیانه ثابتی معادل ۱۲ میلیون یورو خالص دریافت کند با جوایز و متغیرها به ۱۵ میلیون یورو برسد.

طبق قرارداد این مدافع ۱۴۲ میلیون یورو ناخالص در طول پنج فصل حضورش در بارسلونا به جیب می زند و این مبلغ در فصل جاری (۲۰۱۷/۱۸) تا سال ۲۰۲۱-۲۰۲۲ اعمال شد. 

همان جزئیات اطلاعاتی که پیکه در گفتگو با بارتومئو به او گفت که می‌خواهد پردرآمدترین مدافع میانی جهان تبدیل شود و بیشتر از سرخیو راموس درآمد داشته باشد، چیزی که او به آن دست یافت چون راموس ۱۲٫۵ میلیون خالص در مادرید دریافت می کرد. ، در حالی که پیکه با امضای قرارداد جدیدش دستمزدش به صورت سالیانه به ۱۵ میلیون یورو رسید.

دستمزد سرسام آور پیکه برای شکستن راموس در قرارداد جدیدش اعمال شد تا این مدافع بارسلونا در طول ۵ فصل مبلغ ۱۳۶ میلیون یورو با کاهش دستمزدش به جیب بزند.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا