اخبار ورزشیفوتبالفوتبال ایران

اعلام زمان حضور سیدجلال حسینی در کلاس‌های مربیگری

زمان حضور پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در کلاس‌های مربیگری مشخص شد.

به گزارش پیشرو ورزش، سیدجلال حسینی کاپیتان فصول اخیر تیم پرسپولیس با خداحافظی از فوتبال به جمع کادرفنی این تیم اضافه شد، اما به دلیل نداشتن مدرک مربیگری نمی‌تواند در بازی‌های رسمی روی نیمکت سرخپوشان بنشیند.

در همین رابطه حسینی با ثبت‌نام در کلاس‌های مربیگری به زودی کار خود را به صورت رسمی در این مرحله از زندگی ورزشی خود آغاز خواهد کرد.

به دلیل حضور سید جلال در تیم ملی و انجام ۱۱۵ بازی ملی، مدرک D به او داده شده، اما حسینی از هفته آینده در کلاس‌های مدرک C حضور پیدا خواهد کرد تا بتواند این مرحله را پشت سر بگذارد.

کلاس‌های مربیگری C آسیا از روز شنبه ۲۲ مرداد در ورزشگاه شهید درفشی‌فر آغاز خواهد شد تا پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در این کلاس‌ها حضور پیدا کند. این دوره از کلاس‌های مربیگری به همت هیأت فوتبال شمال‌غرب تهران که ریاست آن را حسین خبیری برعهده دارد برگزار می‌شود. خبیری اواخر هفته گذشته به صورت رسمی به عنوان یکی از اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

حسین شیرازی مقدم

حسین شیرازی مقدم فعالیت رسانه ای خود را از سال 1389 و با مدیریت روابط عمومی در هیأت های ورزشی پهلوانی،رزمی،اسکواش، بیلیارد ، بیماران خاص و همچنین عضویت در مجامع خبری و رسانه ای آغاز کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا